фитоконцентраты "Екомед"

Новые разработки

«Джерело І» ( Immunoxel )   цена - 43  грн.

 

altСостав: водно-спиртовые экстракты почек сосны, листья алоэ, березы, крапивы, подорожника, травы эхинацеи, зверобоя, золототысячника, полыни обычной, земляники, череды, цветов календулы, плодов облепихи, фенхеля, шиповника, можжевельника, корня элеутерококка,  девясила, радиолы, солодки, чаги.

Новая максимально эффективная модификация фитоконцентрата «Джерело», которая отличается очень быстрым воздействием на противовирусные механизмы иммунитета, в частности на выработку собственного интерферона. Усиливает защитные свойства слизистых оболочек дыхательных и пищеварительных систем, что, в свою очередь, не допускает развитию инфекционного процесса. Активирует все виды иммунитета делая «Джерело І» незаменимым при наличии к малочувствительным к лечению инфекций ( вирусных гепатитов В и С, туберкулеза, ВИЧ – инфицирования, герпеса, цитомегаловируса и др.), усиливает противоопухолевую и противогельминтную защиту.

 Принимать 1-2 раза в день по 30 – 70 капель на 50 мл. воды. В первые 3 -5 дней можно принимать по 50 – 70 капель 2 – 3 раза в день. При ОРЗ также эффективно закапывать в нос – 1 капля  «Джерело І» на 6-7 капель воды 3 -6 раз в день.

При гипертонической болезни и при аллергических процессах прием препарата нужно начинать с меньшей дозы ( 15 – 20 капель), постепенно доводя её до полной.

Вверх

  

 

image2«Полінорм» цена - 43 грн.

 

Состав: водно-спиртовые экстракты травы золототысячника, мелиссы, полыни обычной, земляники, хвоща, цветов липы, календулы, плодов шиповника, можжевельника, корня элеутерококка, чаги.

Нормализует состояние межклеточной жидкости (внеклеточного матрикса), стимулируя восстановительные процессы во всём организме, улучшает качество любого лечения. Особенно эффективным является влияние препарата на хронические воспалительные процессы соединительной ткани, в котором много межклеточного вещества. Прием «Полинорма»  нормализует регуляторные взаимосвязи между клетками, благодаря чему наблюдается ощутимый противоопухолевый эффект.

  Применяется при полиартритах, остеохондрозах, миозитах, рассеянном склерозе, фиброзах и циррозах внутренних органов, а также при других хронических и длительных патологических процессах, которые до этого слабо поддавались лечению.

«Полинорм» намного ускоряет заживлению ран, трофических язв, срастание костей, ликвидирует состояние хронической усталости. Используется для реабилитации онкобольных , борьбы с доброкачественными опухолевыми процессами, в профилактике злокачественного перерождениях при предраковых состояниях.

Принимать 1- 2 раза в день по 30 – 70 капель на 50 мл. воды.

 

 

 

 

"Алергіл-ПС" -27 грн.

     Фітоконцентрат сприяє нормалізації стану шкіри при псоріазі. Його дія полягає у зменшенні запальних та проліферативних явищ у поверхневих шарах шкіри, відновленні її стану.

     Застосовується при псоріазі з ураженням шкіри. Після досягнення ремісії рекомендовано продовжити прийом препарату протягом 1 міс.

     Приймати 1 – 2 рази на день по 1 – 2 чайній ложці на 100 мл води вранці натщесерце.

     Побічних ефектів при прийомі «Алергілу-ПС» не відмічено (на упаковці вказані загальні обмеження).

 

"Анемін-СК" - 27 грн.

     Фітоконцентрат посилює процеси розмноження  та дозрівання лімфоїдних клітин кісткового мозку.  Збільшення кількості повноцінних лімфоцитів у крові сприяє тривалому посиленню імунітету.

     Застосовується при лейкопеніях (зниженні кількості лейкоцитів у крові), при сильному та стійкому імунодефіциті, коли інші імуномодулятори не дають результату.

     Приймати 1 – 2 рази на день по 30-70 крапель на 50 мл води.

     Побічних ефектів при прийомі «Анеміну-СК» не відмічено (на упаковці вказані загальні обмеження).

    

 

Джерело-Пі-Н(Нолейкоп)-27 грн.


     Фітоконцентрат нормалізує лейкопоез (утворення лейкоцитів) в органах кровотворення. Він сприяє правильному розвитку білих кров`яних тілець та проходження ними етапів диференціації. Тому препарат дає позитивний ефект при лейкозах, зменшуючи кількість бластних (недозрілих) клітин у крові.

     Застосується у комплексному лікуванні при різних формах гострих та хронічних лейкозів.

  Приймати 1 - 2 рази на день по 30-70 крапель на 50 мл води.  

  Побічних ефектів при прийомі фітоконцентрату не відмічено.

 

"Кришталь-К"  цена: - 25 грн.

     Фітоконцентрат є капіляропротектором - сприяє нормалізації просвіту та проникливості судин мікроциркуляторного русла. В результаті покращується капілярний кровоток, нормалізується периферійний опір мікросудин, відновлюється їх еластичність та тонус. Також поліпшує реологічні властивості крові та спричиняє помітну антикоагулянтну дію, що покращує мікроциркуляцію. Фітоконцентрат до того ж має антисклеротичну дію, що додатково поліпшує кровоток по судинах, уражених атеросклерозом.

     Застосовується при різних ангіопатіях та розладах мікроциркуляції при  гіпертонічній хворобі, цукровому діабеті, атеросклерозі, облітеруючому ендартеріїті, дисциркуляторній енцефалопатії, хворобі Рейно, ішемічній хворобі серця та ін.

     Приймати 1-2 рази на день по 50-70 крапель на 50-100 мл води.  

     Побічних ефектів при прийомі «Кришталю-К» немає (на упаковці вказані загальні обмеження). При зниженні згортання крові та схильності до кровотеч бажано додатково проконсультуватись з лікарем.

  

 

"Міотроп-К" - 27 грн.

Дія фітоконцентрату спрямована на опорно-руховий апарат,  який пошкоджено тривалими спазмами чи паралічами. “Міотроп-К” нормалізує стан склетних м`язів,  сухожиль, зв`язок при контрактурах, які заважають повноцінним рухам у суглобах. Також може застосовуватись при міозитах (болях у м`язах шиї та спини) та як додатковий засіб при остеохондрозі.

   Приймати по 1-2 чайних ложки на 100 мл води вранці натще або на ніч.

Побічних ефектів при прийомі фітоконцентрату не відмічено.

 

"Міотроп-СМ" - 27 грн.

  

Дія фітоконцентрату полягає у підвищенні вироблення енергії в клітинах за рахунок кращого засвоєння кисню. Його прийом ліквідує відчуття слабкості та знесиленості, збільшує працездатність. “Міотроп-СМ” особливо корисний при атеросклерозі судин головного мозку, коли спостерігається запаморочення, постійна втома, головні болі, шум у вухах. Також його можна застосовувати у комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця, деяких хворобах очей.

   Застосовується по 1-2 чайних ложки на 100 мл води вранці натще. Для закапування очей використовувати у дозі 1 крапля “Міотропа-СМ” на 10 крапель води 3-6 разів на день.

   Протипоказання: Препарат не можна приймати при онкологічних хворобах.

   Побічних ефектів при прийомі фітоконцентрату не відмічено.

  

"Провен-ПО" - 27 грн.

   Фітоконцентрат „Провен-ПО” посилює відтік тканинної рідини - лімфи – від органів і тканин. Він покращує дренажну функцію лімфатичних судин та лімфатичних вузлів, що зменшує набряк шкіри.

     Застосовується при різних набряках. Головне показання для прийому – явища лімфостазу, зокрема пов`язаного з видаленням лімфовузлів при онкологічних операціях. Може використовуватись для покращення стану шкіри та підшкірної клітковини при масажі та косметичних процедурах.

     Приймати по 1 – 2 чайній ложці на 100 мл води вранці натщесерце.

     Побічних ефектів при прийомі «Провена-ПО» не відмічено.

 

"Ревмосан-ПВ" -25 грн.

     Фітоконцентрат „Ревмосан-ПВ” має пряму противірусну, протимікробну, протигрибкову та протигельмінтну дію. Також як допоміжний препарат може використовуватись при лікуванні онкологічних процесів. Доцільно застосовувати „Ревмосан-ПВ” паралельно з імуномодулюючим препаратом „Джерело”.

     Застосовується як загально, так і місцево. Місцева дія ефективна при поверхневих процесах – гнійничкових ураженнях, ранах та виразках шкіри, герпетичних висипаннях, мікозах шкіри і нігтів та ін. Загальний прийом ефективний при будь-яких внутрішніх інфекційних та онкологічних процесах.  

     Приймати по 30-50 крапель на 50 мл води 1-2 рази на день. Місцево застосовувати у вигляді аплікацій у розведенні з водою 1:1 – 1:6 в залежності від характеру процесу.     Побічних ефектів при прийомі «Ревмосану-ПВ» не відмічено.

    

"Ренорм-К" -27  грн.

     Фітоконцентрат „Ренорм-К” є косметологічним препаратом, який покращує стан шкіри та сприяє її омолодженню. Препарат збільшує еластичність, пружність на насиченість шкіри вологою.

     Застосовується як загально, так і місцево. Загальний прийом впливає на стан всієї шкіри, місцева дія дає більш швидкий ефект на „проблемні” зони.

     Приймати по 1-2 чайній ложці на 100 мл води вранці натщесерце. Місцево застосовувати у вигляді лосьйонів (1 частина препарату до 3 частин води) та аплікацій (1 частина препарату до 5 частин води). Можна додавати у креми до 30% від їх об`єму перед втиранням у шкіру.

     Побічних ефектів при прийомі «Ренорму-К» не відмічено.

 

"Світанок-КХП"- 25  грн.

     Фітоконцентрат має літолітичну дію, тобто розчиняє камінці незалежно від їх складу та локалізації. Також він нормалізує порушені обмінні процеси, які призводять до утворення конкрементів. Препарат має гепатопротекторну дію та розріджує жовч, що покращує її відтік. На відміну від препарату „Світанок”, цей фітоконцентрат не дає жовчогонного ефекту.

     Застосовувати при жовчнокам`яній хворобі, сечокам`яній хворобі, конкрементах простати, слинних залоз та ін.

     Приймати 1 – 2 рази на день по 30-40 крапель на 50 мл води.

     Побічних ефектів при прийомі «Світанку-КХП» не відмічено (на упаковці вказані загальні обмеження).

 

            "Т" - 27  грн.

     Фітоконцентрат “Т” сприяє збільшенню кількості тромбоцитів у крові, а також посилює дію інших факторів згортання крові. Завдяки цьому система гемокоагуляції активізується, що показано при схильності до кровотеч.

     Застосовується при тромбоцитопеніях різного походження, гострих та хронічних геморагіях, всіх формах гемофілії.

 

" Панкрен Л " - 25  грн.

анатации в разработке 

"Нефропатін КН" - 25 грн

анатации в разработке 

 

В Вашей корзине:
Ваша корзина пуста.

Вы здесь:   Главная О фитоконцентратах Новые разработки